عکس های فوق العاده از ترافیک هوایی در شب
2013-09-21
مسابقه تصویرسازی کتاب انگلستان
2015-10-31

نمایشگاه رضا عابدینی در آب انبار

این نمایشگاه مجموعه هشتاد و نه اثر از رضا عابدینی است که در مرز میان طراحی و خط (نوشتار) قرار دارد و از دلبستگی طولانی و عمیق او خبر می دهد.
در توضیحات این نمایشگاه آمده است: «لفظ گراف graph از گرافو grapho یونان باستان و لاتین گرافیا graphia مشتق شده است. این کلمه به طور همزمان بر دو معنا دلالت دارد. طرح کردن و نوشتن و ثبت کردن! ردپای این کلمه را در اتوگراف (امضا)، لیتوگرافی و کالیگرافی تا به امروز می بینیم.همین معنی و ارتباط دوگانه را در کلمه «خط فارسی» (در اصل عربی) می بینیم. کلماتی مثل دستخط و با خطوط موازی، هر کدام به یکی از این معانی ارتباط دارد. در دوران جدید همانند بسیاری از دیگر قضایا این معانی دچار کج فهمی و یا فراموشی شده اند. همه تلاش این مجموعه آن است که بخش فراموش شده خط را به هر دو معنی مورد توجه قرار داده و به نوعی باز خوانی کند. هرچند که خوانا نباشد!»

 

این نمایشگاه جمعه ۸ آبان ساعت ۳ تا ۹ شب افتتاح خواهد شد و تا ۵ آذر ادامه خواهد یافت. همچنین روز یکشنبه ۱۰ آبان از ساعت ۶ تا ۸ شب برنامه گفت و گوی هنرمند با حضور رضا عابدینی برگزار خواهد شد.

 

علاقه‌مندان می‌توانند به گالری آب‌/انبار به این نشانی مراجعه کنند: تهران، خیابان انقلاب، دروازه دولت، خیابان خاقانی، کوچه روشن‌منش، شماره ۲ تلفن: ۸۸۸۶۰۷۰۳

به اشتراک گذاری در :Email this to someone
email
Print this page
Print
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin