مسابقه تصویرسازی و کارتون در مجارستان
2015-11-05
آثار محسن وزیری مقدم در گالری اعتماد
2015-11-05

فراخوان مسابقه عکس و کاریکاتور

مسابقه سراسری «آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری از نگاه عکاسان و کارتونیست ها» در رشته های عکاسی و کارتون برگزار می شود.

دبیرخانه شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری و مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور با هدف شناسایی دستاوردها، چالش ها و فرصت های حوزه آموزش عالی، پژوهش، فناوری و نوآوری کشور از منظر هنرمندان عکاس و کاریکاتوریست، مسابقه سراسری «آموزش، پژوهش، فناوری و نوآوری از نگاه عکاسان و کارتونیست ها» را برگزار می کند.

موضوع محوری این مسابقه «چالش ها و فرصت های موجود در آموزش عالی، پژوهش، فناوری و نوآوری کشور» است که در دو بخش «آموزش و پژوهش» و «فناوری و نوآوری» برگزار می شود.

عکاسان و کارتونیست ها تا ۳۰ آبان ماه جاری فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه این مسابقه ارسال کنند. در رشته کاریکاتور برای ثبت نام  اینترنتی به سایت  www.Irancartoon.ir مراجعه و پس از تکمیل فرم تقاضای شرکت، آثار با مشخصات فنی ذکر شده از طریق iranbestcartoon@gmail.com ارسال شود.

در رشته عکاسی نیز برای ثبت نام به سایت www.jvhonar.ir مراجعه و پس از تکمیل فرم شرکت آثار در بخش ثبت نام آپلود شود. برای کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی   www.atf.gov.ir مراجعه کنند.

همچنین علاقه مندان به صورت پستی می توانند تا ۳۰ آبان ماه جاری آثار خود را به دبیرخانه مسابقه به نشانی تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز جنوبی، خیابان سهیل، شماره ۹ ارسال کنند.

متقاضیان می توانند صرفا در یک رشته از رشته های عکاسی یا کاریکاتور در هر یک از بخش های دوگانه «آموزش و پژوهش» و «فناوری و نوآوری» با ارسال حداکثر پنج اثر و در مجموع ۱۰ اثر شرکت کنند.

مجتبی آقایی، مسعود زنده روح کرمانی، محمد مهدی رحیمیان انتخاب و داوری بخش عکس و کامبیز درم بخش، مسعود شجاعی طباطبایی و جواد علیزاده، انتخاب و داوری آثار کاریکاتور این مسابقه را برعهده دارند.

به اشتراک گذاری در :Email this to someone
email
Print this page
Print
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin