زیبایی، ظرافت و هنر کلماتی است که شایسته توصیف محصولات دست ساز است و تولید آن ها نیازمند دستانی هنرمند، چشمانی ریزبین و عشقی مثال زدنی است و صاحب این محصولات بودن، همواره حسی متفاوت دارد.
گالری طرح و هنر در راستای تسهیل خرید و فروش آثار هنری بخشی را با عنوان فروشگاه هنری به مجموع اضافه کرده است که به زودی بر روی سایت نمایش داده میشود تا برای هنرمندان و هنر دوستان گرامی شرایط سریع و امنی ، برای خرید و فروش آثارشان فراهم سازد. هدف اصلی ما رونق بخشیدن به بازار هنر و تشویق هنرمندان برای خلق آثار بهتر می‌باشد؛ تا خلاء فرهنگی ایجاد شده در جامعه را با تلاش‌های خود و دیگر هنرمندان پر نماییم.محصولات قابل ارائه شامل زیورآلات، هنرهای ترسیمی ،پوشاک و وسائل تزئینی، سوغات، صنایع دستی شهرهای مختلف، آثار هنری، محصولات خوراکی و هر چیز دیگری که دست هنرمند انسان قادر به تولید آن باشد.
ما افتخار میکنیم اگر بتوانیم در کنار سایر خدمات مان ، پلی میان هنرمندان و هنر دوستان عزیز کشورمان باشیم.
شرایط عرضه محصولات
بدین منظور اگر شما نیز قصد فروش آثار و محصولات هنری خود را  دارید، لازم است درخواست همکاری به همراه لیست محصولات و عکس آنها از زوایای مختلف جهت نمایش در سایت با کیفیت مطلوب به همراه عنوان اثر یا کد انتخابی برای هر یک از محصولات، مشخصات و اطلاعات مربوطه ( اعم از سایز کار،متریال مصرفی، رنگ بندی،قیمت محصول،مدت زمان آماده سازی سفارشات و ... ) را از طریق ایمیل info@tarhohonar.com برای طرح و هنر ارسال نمایند تا در اسرع وقت بررسی و نتیجه آن به ایشان اعلام گردد.